RAUDONA SPALVA

Įgyvendinant projekto ,,Vaiko kelias į gražią kalbą‘‘ tikslus, darželyje visą vasario mėnesį vyravo raudona spalva. Projekte buvo naudojami įvairūs metodai, kurie skatintų vaikus geriau pažinti spalvas, jas prisiminti ir įvardyti.

Raudona spalva atspindėjo aprangoje, aplinkoje. Vaikai ir suaugę rengėsi raudonos spalvos rūbais. Grupėje vaikus kūrybiškai veikti skatino raudonos spalvos žaislai, skarelės, gamtinė medžiaga.

Veiklų metu vaikai iš „stebūklingo maišelio“ traukė raudonų spalvų daiktus, buvo daug kamuoliukų, įvairių daržovių, vaisių, kuriuos pabirusius reikėjo surinkti. Vaikai raudonos spalvos daržoves ir vaisius lietė, uostė, ragavo, nusakė jų skonį.

Kūrybinių veiklų metu vaikai tapė, piešė, štampavo, kūrė kolektyvinius darbus „Širdelė“. Savo darbais puošė darželio aplinką. Taip pat, klausėsi spalvotų dainelių: „Boružėlė septyntaškė“, „Raudonkepuraitės dainelė“,  ir kt.,  linksmai šoko pagal dainelės muziką, imituodami judesius.

Buvo suorganizuota darželio bendruomenės narių kūrybinių darbų paroda „Širdelė“ . Dėkojame visai darželio bendruomenei už nuostabius darbus!

Na, o pagrindinis „Raudonos spalvos“ renginys vyko vasario 26 dieną, kai į salę susirinko  visų grupių ugdytiniai ir auklėtojos. Renginį pradėjo auklėtoja Žana Narmontienė, kuri užminė mįsles svečiams ir pakvietė spalvotus vaikus pas save. Šiltą pasveikinimo žodį tarė logopedė Indra Mikšienė. Šventės metu vaikai žaidė pirštukų žaidimą „Raudonos uogos“, deklamavo eilėraščius apie raudoną spalvą. Buvo įteiktos padėkos už aktyvų dalyvavimą „Raudonos spalvos“ mėnesio veikloje.  Renginį užbaigė bendras šokis „Boružėlė septyntaškė“. Šios šventės metu vaikai ir suaugę gyveno ir žaidė raudonos spalvos pasaulyje, todėl ir nuotaikos buvo pačios gražiausios, šviesiausios, raudoniausios…1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 edf bsh edf edf edf dav 17


Grįžti atgal »
MIR.LT   © 2019