Įvykę renginiai

“Kalėdinis vainikas”

2015 m. gruodžio 18 d.”Pagranduko” grupės auklėtojos Marjana Buinauskienė ir Dovilė Balčiūnaitė pakvietė ugdytinius su tėveliais ir seneliais paskirti vakarą pabuvimui drauge, pabendravimui, “Kalėdinio vainiko” pynimui.

Adventas-ramus nuoširdaus stebuklo laukimo laikotarpis. Tai metas kai atnaujinami susiaurėję, nutrūkę, užžėlę, akmenuoti, duobėti keliai.

Tai laikas, kurio metu vienas kitam, vienas kitame uždegame padrąsinimo mažą žiburėlį, žiburėlį: Atleidimo; Draugystės, Pagalbos, Meilės.

Pradedant pinti “Kalėdinį vainiką” buvo uždegta žvakė. Nuo plevenančios liepsnele žvakės buvo tiesiami į kiekvieną šeimą šilumos,šviesos takeliai.

Sušildžius, prie žvakės liepsnos savo rankeles, visi susikibę už rankų perdavė vienas kitam šilumą. Vienas kitame uždegė pagalbos, draugystės, meilės žiburėlį.

Eglė simbolizuoja Viltį. Eglės šakelės buvo sudedamos apvaliu vainiku.Eglišakių vainikas buvo papuoštas (puošiamas) obuoliais, konkorėžiais. Pabaigoje buvo išdėliojami saldainiai.

Po vainiko puošimo tėveliai savo vaikučius pakvietė prie vaišių stalo. Kol vaikai vaišinosi tėveliai šiltoje aplinkoje bendravo su auklėtojomis.

Nuoširdžiai dėkojame Ugniaus, Jauniaus, Eimanto ir Austėjos tėveliams už suteiktą pagalbą besiruošiant vainiko pynimui.

austejos kaledos 067austejos kaledos 066austejos kaledos 065austejos kaledos 063

MIR.LT   © 2019